Вальдорфська школа

- це загальноосвітня школа, що не підкорюється інтересам специфічних соціальних груп: світоглядних, релігійних, політичних...

Вальдорфська педагогіка

створена для задовольнення потреб дитини і має на меті розвиток її власного потенціалу.

Вальдорфська школа

- це среда для виховання вільної особистості.

Вальдорфська школа

є цілісною від дошкільного до кінця шкільного періоду.

Вальдорфський дитячий садок

- це основа майбутнього здорового життя.

У вальдорфській школі

один педагог супроводжує клас перші 6-8 років як основний учитель.

У вальдорфській школі

дві іноземні мови вивчаються із перших класів.

Вальдорфська школа

– це викладання основних предметів епохами.

Вальдорфська школа

- це відсутність примусу, оцінок та стереотипів.

Вальдорфська школа

- це пробудження інтересу до навчання.

Вальдорфська школа

- це широкий комплексний підхід до вивчення довкілля.

Вальдорфський дитячий садок

- це домашня атмосфера у різновікових групах.

Вальдорфська школа та сад

- це природний інтер'єр,іграшки та меблі з натуральних матеріалів.

Вальдорфська школа

- це максимальна близькість до природи (город, ферма) та віддаленість від плодів цивілізації (обмеження телепереглядів,комп'ютера,Інтернету).

Вальдорфська школа

- це сотні випускників – сьогодні студентів українських та зарубіжних вищих навчальних закладів.

Вальдорфські вчителі

крім традиційного педагогічного мають вальдорфську освіту та бажання безперервного професійного розвитку.

Вальдорфська школа

- це повага до особи дитини та її індивідуальності.

Вальдорфська школа

приділяє особливу увагу естетичним та трудовим дисциплінам (ліплення, малювання, музика, ткацтво, в'язання, рукоділля, деревообробка, драма тощо).

Вальдорфська школа

- це розвиток здатностей старшокласників робити самостійні судження.

Вальдорфська школа

- це цікаві уроки, незабутні свята, різноманітні екскурсії, театральні вистави та мовна практика закордоном.

Підсумки 10 класу

Безумовно, 10 клас - найкращий за всі роки навчання. Підлітки вже стають юнаками, з ними можна багато подорожувати, розмовляти, вчитися. І це клас, в якому не треба готуватися до іспитів. Тож окрім навчання (доречі, дуже плідного), 10 клас встиг зробити авторські гобелени, провести кілька майстер-класів на шкільній ярмарці, захистити безліч проєктів. Але головними стали все ж мандри. 

 Наші 10-класники місяць прожили в родинах Німеччини, де вивчали німецьку мову та культуру. Вони потоваришували зі своїми однолітками та чекають на них в гості, адже карантин став на заваді обраного обміну. Але до цього чудового місяця весь клас полетів до Відня, у знамениту галерею Альберт на, де проходила унікальна виставка робіт геніального Альбрехта Дюрера. Там вони змогли зробити свої копії його робіт вже не з альбомів, а з оригіналів картин.
Звичайно, ми би встигли більше, але карантин перевів нас у режим дистанційно навчання. І навіть в цих умовах наш передостанній клас впорався на відмінно. Дякую за цей рік.
Юлія Савченко, куратор 10 класу













Подорожі 9 класу

Кожний клас - неповторний. Тому і рік для кожного класу був різним. І так приємно подивитися, що встигли зробити діти протягом минулого року.

 Наш 9 клас цього року багато подорожував. Спочатку вони занурилися у сільське життя та особливості ведення біодинамічного господорства. У селі Потутори 9-класники встигли за майже 2 тижні зібрати моркву, картоплю, заготовити спеції, удобрити землю, організувати компост та подоїти корів, що було незвичним досвідом для міських школярів.
Після такого незвичного початку року підлітки пересіли за парти та з натхненням вивчали проєктивну геометрію, землетруси, поезію, бродіння, анатомію та ботмеровську гімнастику.
Але 9 клас - це час революцій. Їх треба починати, коли маєш теоритичні знання. Отже, треба вчити історію. Історію Давнього Риму та Єгипту наші учні вивчали у Музеї мистецтв у Відні. Там же встигли побачити унікальну виставку робіт Альбрехта Дюрера в галереї Альбертина та потоваришували з учнями Віденьської вальдорфської школи. Ця подорож стала поштовхом для глибокого вивчення німецької мови. Це знадобиться нашим учням наступного року - під час мовного обміну зі школами Німеччини.
На Різдвяній ярмарці 9-класники організували майстер-класи для малечі. А під час уроків рукоділля та ремесла навчилися робити прикраси з міді та сплели свої перші кошики з лози під час карантину.
Цей рік був насиченим, проте наступний буде не менш цікавим. На наших учнів чекає мовний обмін, подорожі та практики. І, звичайно, цікаві та неповторні уроки. І поки що в нашому майбутньому 10 класі є ще кілька місць. Якщо ви шукаєте найкращу школу для себе або своїх дітей - саме час познайомитися. 








Глобус власними руками - проєкт 7 класу

Хіба можна обійняти Землю? Так! Її навіть можна і треба самому створити.

  Глобус власними руками - проєкт, що створили 7-класники як завершення епохи географії. 

Після вивчення материків та океанів кожен з учнів почав робити свою модель Землі. Шар за шаром діти викладали папір за технікою пап'є-маше, а потім натхненно та старанно наносили на основу гори та моря. Вийшло дивовижно, адже всю цю роботу вони провели під час карантину, онлайн, під дбайливим керівництвом основного вчителя Наталії Миколаївни та вчителя живопису Іванни Павлівни. І для кожного учня класу рік завершився з таким глобусом. І повним розумінням того, як виглядає наша планета. 





Цього літа ми з вами не побачимося в форматі літнього табору

Наш дитячий табір 5 років збирав дітей зі всієї Одеси. За ці роки в нас з'явилися постійні друзі, які вже телефонують і питають: коли почнеться зміна?

  Але цього року в Україні діють карантинні обмеження. Ми усвідомлюємо небезпеку, яку несе порушення карантинних заходів. Тому дотримуємося заборони про відкриття пришкільних таборів. Адже для нас здоров'я дітей - беззаперечний пріоритет.

Цього літа ми з вами не побачимося в форматі табору. Але сподіваємося, що вже на осінніх канікулах табір відновить роботу. Адже ми справді скучили за нашими дітьми. До зустрічі після карантину! 






Вальдорфська школа

Проморолик про школу https://www.youtube.com/watch?v=UR1VV-7CsYo

Шкільний календар