Вальдорфська школа

- це загальноосвітня школа, що не підкорюється інтересам специфічних соціальних груп: світоглядних, релігійних, політичних...

Вальдорфська педагогіка

створена для задовольнення потреб дитини і має на меті розвиток її власного потенціалу.

Вальдорфська школа

- це среда для виховання вільної особистості.

Вальдорфська школа

є цілісною від дошкільного до кінця шкільного періоду.

Вальдорфський дитячий садок

- це основа майбутнього здорового життя.

У вальдорфській школі

один педагог супроводжує клас перші 6-8 років як основний учитель.

У вальдорфській школі

дві іноземні мови вивчаються із перших класів.

Вальдорфська школа

– це викладання основних предметів епохами.

Вальдорфська школа

- це відсутність примусу, оцінок та стереотипів.

Вальдорфська школа

- це пробудження інтересу до навчання.

Вальдорфська школа

- це широкий комплексний підхід до вивчення довкілля.

Вальдорфський дитячий садок

- це домашня атмосфера у різновікових групах.

Вальдорфська школа та сад

- це природний інтер'єр,іграшки та меблі з натуральних матеріалів.

Вальдорфська школа

- це максимальна близькість до природи (город, ферма) та віддаленість від плодів цивілізації (обмеження телепереглядів,комп'ютера,Інтернету).

Вальдорфська школа

- це сотні випускників – сьогодні студентів українських та зарубіжних вищих навчальних закладів.

Вальдорфські вчителі

крім традиційного педагогічного мають вальдорфську освіту та бажання безперервного професійного розвитку.

Вальдорфська школа

- це повага до особи дитини та її індивідуальності.

Вальдорфська школа

приділяє особливу увагу естетичним та трудовим дисциплінам (ліплення, малювання, музика, ткацтво, в'язання, рукоділля, деревообробка, драма тощо).

Вальдорфська школа

- це розвиток здатностей старшокласників робити самостійні судження.

Вальдорфська школа

- це цікаві уроки, незабутні свята, різноманітні екскурсії, театральні вистави та мовна практика закордоном.

Вік до 7 років - це вік...

Ви пам'ятаєте свій садочок? Як зранку матуся ніжно будила, давала щось смачненьке, а потім віддавала вихователю з поцілунком. Як цілий день бавилися з друзями, грали та співали. Як ввечері батьки забирали вас з прогулянки, а ви розповідали їм про свої нескінченні відкриття.
Садочок - це місце, де проходить більша частина солодкого дитинства. Тут діти розвивають свою уяву, вчаться елементарним речам і обов'язково багато грають, співають, малюють, ліплять, шиють. Вік до 7 років - це вік насиченого росту, пізнання світу та розвитку волі. В цьому віці діти дізнаються про те, як живе світ, як рухається тіло, як можна дружити, вони слухають казки та переносять їх за допомогою уяви в своє життя.
Це все - велика справа формування дитини. Основна ж робота малечі в цей час - сформувати власний організм, зміцнити кістки, побудувати систему внутрішніх органів, замінити молочні зуби постійними. Ця робота не видна оком, але забирає у дитячого організму безліч сил. Саме тому в цей період дитинства важливо не перенавантажувати дитину інтелектуальними заняттями, а дати можливість грати та соціалізуватися.
Тоді спогади і вашої дитини про садочок будуть щасливими.



День відкритих дверей для дітей 2, 3, 4 років та їхніх батьків 30 жовтня з 10 до 13 години

30 жовтня з 10 до 13 години молодша група дитячого садочка "Ступені" проведе День відкритих дверей для дітей 2, 3, 4 років та їхніх батьків.
Обов'язкова реєстрація (ім'я, телефон) до 29 жовтня.
Чекаємо вас за адресою: вул.Ільфа та Петрова, 31а.
Контактний телефон: 0976465735, Людмила Сергіївна.
Дорослим мати при собі маску, дітям - змінне взуття.



Дитині важливо знаходити опору в школі

З чого починається день учня? Обов'язково - з привітання за руку, погляду у вічі та простого запитання. Що за дитина прийшли сьогодні на урок? Про що вона дізналася? Чому радіє або чому засмучена? Кого треба обійняти, а кому треба потиснути руку міцніше та приділити трохи більше уваги сьогодні?
Такі ранкові вітання допомагають не просто зустріти дітей, а зрозуміти, як саме сьогодні працювати з класом. Можливо, щось змінити в уроці чи розповісти в кінці іншу історію. Дуже часто діти встигають прямо на початку дня поділитися відкриттями чи просто розповісти щось вкрай важливе.
А для дитини така проста традиція дає важливе розуміння: мене побачили, мене почули, я - важливий. Так кожного дня через прості дії у вальдорфській школі дитина формує для себе опору в житті.

Воїни добра і світла знову йдуть на боротьбу з драконом. Свято Михаїла (ВИДЕО)

"Чому цього року Дракон з чотирма головами?" - питають другокласники. "Бо рік такий, непростий", - відповідають учителі.
Кожного року нові воїни добра і світла йдуть на боротьбу з драконом. У малечі своє завдання: оживити картонне зло своєю уявою та перемогти його. У дорослих - своє. Побачити, що криється за чорними драконами в душі, вивести їх на світло та приручити. І кожного року в битві з темрявою перемагає Людина. Щоб світла всередині вистачило на найтемнішу пору року.
Щоб Дракон ніколи не взяв верх.




Осінні клопоти. 5 клас

Осінні дні наповнені клопотами. Збір урожаю, гортання листя, теплі обійми сонечка. І частину часу діти воліють проводити в єдності з природою, роботи щось для інших. Наш 5 клас з радістю збирав опале листя, робив охайним обійстя школи. Коли плідно попрацюєш для інших і сам цінуєш роботу людей.










Олена Павлівна - щирий провідник у світ книг та цікавих історій

Раді вас познайомити з нашою бібліотекаркою - Оленою Павлівною. Вона - щирий провідник у світ книг та цікавих історій. В її царстві панує порядок, а кожен, хто звертається з запитанням, отримує відповідь. В бібліотеку з радістю приходять як малечі, так і дорослі учні та вчителі, адже Олена Павлівна кожному порадить щось цікаве.
Адже бібліотека - це не просто "будинок для зберігання книг", це цілий всесвіт, прихований за палітурками на полицях.



Осінь. Новий дизайн фасаду школи

Осінь прикрасила нашу школу та підкреслила новий дизайн фасаду. А хто може бути кращим художником за природу?




14 жовтня, з 10 до 13 - День відкритих дверей у садочку!

14 жовтня, з 10 до 13 ми чекаємо всіх батьків дітей віком 2-3 роки, щоб познайомитися та розповісти про нас.
В програмі заняття для дітей та дорослих "Простір для діяльності дітей 2-3 років".

Аби потрапити на зустріч, зателефонувуйте за номером
097 646 57 35, Людмила Сергіївна.
Це наша диво-вихователька.

Чекаємо на вас за адресою: вул.Ільфа та Петрова, 31а.

Ми дотримуєшся правил карантину, тому просимо дорослих вдягнути маску та бахіли, а для дітей взяти змінне взуття.



5 клас у подорожі Одещиною

Сучасна освіта все частіше не виходить за межі класу або школи. Географія пізнається за абстрактними картами. І діти не знають часто, що в Донецькій області є море, а в Івано-Франківській - копальні.
Ба більше - діти часто не знають, які скарби приховує рідний край, а уроки з його вивчення перетворюються на нудні розповіді про рельєф чи невеличкі екскурсії. Як тут полюбити свою Батьківщину чи ту саму географію?
Але нашому 5 класу пощастило. Вони поїхали у невеличку подорож Одещиною, послухали та проспівали одеські легенди й пісні та побачили, якою красивою може бути їхня рідна земля.
Географія через пізнання - що може бути кориснішим та цікавішим для дітей? Саме такі уроки залишаються з дітьми на все життя, стаючи міцними знаннями, підкріпленими досвідом.






Живописна практика у Львові для 9 класа

Красою надихатися - це шлях для розвитку душі. Навчитися бачити красу - головне завдання людини. І саме тому наші учні приділяють багато часу вправам з живопису. Адже через живе малювання можна навчитися бачити красу речей та людей.




Традиційне рукоділля 10 класу

Під час роботи над гобеленами в класі дуже затишно: учні працюють натхненно та зосереджено. Вони самі створили ескізи, з яких з'являються роботи. І є щось спільне у цих образах природи, але у кожного свій індивідуальний стиль.
Це кропітка робота, що вчить наполегливості та послідовності. І результат того вартий - справжні гобелени, зроблені власноруч, скоро прикрашатимуть кімнати 10-класників.


Наші старшокласники стали частиною педагогічної колегії

Так, і це не новини дня самоврядування. Представники Ради учнів школи завітали до вчителів, щоб розповісти про всій проєкт учнівської ради та представити свої плани з вдосконалення школи. І дали свій перший урок для вчителів, як можна структуровано, чітко та злагоджено працювати.
Дякуємо за вашу ініціативу і сподіваємося на плідну співпрацю, колеги!

11 клас провів день на конюшні

Вважаєте, уроки можуть бути лише за партами? Ні!
Наш 11 клас провів день на конюшні, де одна з учениць, Катерина Савісько, працює тренером. Тож випускники не тільки познайомилися з кіньми, а й отримали персональні тренування від Катерини. Це чудова нагода учню побути в ролі вчителя.



Вальдорфська школа

Проморолик про школу https://www.youtube.com/watch?v=UR1VV-7CsYo

Шкільний календар