Вальдорфська школа

- це загальноосвітня школа, що не підкорюється інтересам специфічних соціальних груп: світоглядних, релігійних, політичних...

Вальдорфська педагогіка

створена для задовольнення потреб дитини і має на меті розвиток її власного потенціалу.

Вальдорфська школа

- це среда для виховання вільної особистості.

Вальдорфська школа

є цілісною від дошкільного до кінця шкільного періоду.

Вальдорфський дитячий садок

- це основа майбутнього здорового життя.

У вальдорфській школі

один педагог супроводжує клас перші 6-8 років як основний учитель.

У вальдорфській школі

дві іноземні мови вивчаються із перших класів.

Вальдорфська школа

– це викладання основних предметів епохами.

Вальдорфська школа

- це відсутність примусу, оцінок та стереотипів.

Вальдорфська школа

- це пробудження інтересу до навчання.

Вальдорфська школа

- це широкий комплексний підхід до вивчення довкілля.

Вальдорфський дитячий садок

- це домашня атмосфера у різновікових групах.

Вальдорфська школа та сад

- це природний інтер'єр,іграшки та меблі з натуральних матеріалів.

Вальдорфська школа

- це максимальна близькість до природи (город, ферма) та віддаленість від плодів цивілізації (обмеження телепереглядів,комп'ютера,Інтернету).

Вальдорфська школа

- це сотні випускників – сьогодні студентів українських та зарубіжних вищих навчальних закладів.

Вальдорфські вчителі

крім традиційного педагогічного мають вальдорфську освіту та бажання безперервного професійного розвитку.

Вальдорфська школа

- це повага до особи дитини та її індивідуальності.

Вальдорфська школа

приділяє особливу увагу естетичним та трудовим дисциплінам (ліплення, малювання, музика, ткацтво, в'язання, рукоділля, деревообробка, драма тощо).

Вальдорфська школа

- це розвиток здатностей старшокласників робити самостійні судження.

Вальдорфська школа

- це цікаві уроки, незабутні свята, різноманітні екскурсії, театральні вистави та мовна практика закордоном.

Наша версія "Багато галасу даремно"

Понад місяць наші 7-класники готувалися до вистави за твором В.Шекспіра. Ретельно підбирали костюми, вчили середньовічні танці, працювали над ролями. 

І ось блискуча прем'єра відбулася. Пропонуємо вам подивитися нашу версію "Багато галасу даремно".

20 травня День відкритих дверей в нашому садочку та школі

Для чого дитині потрібен садочок? Щоб навчити її головному: зв'язку з навколишнім світом, любові до праці, розумінню своїх потреб. Це великий шлях, який можна вибудувати спільно з батьками, якщо розуміти, який ритм є в садочку. І для чого він потрібен?
Щоденний ритм дня дитини базується на ритмі дихання: вдих з видихом чергується у співвідношенні 1 до 4. Саме так чергуються і вільні заняття з тими, де дитина чітко йде за дорослим. Такий ритм формує здорове зміцнення організму дитини, дає їй сили.
Щотижневий ритм дає дитині впевненість: я знаю, що буде завтра, і я на це спираюся.
Щорічний ритм дає можливість дитині відчути себе у колообігу року. Тоді зміна сезонів стає важливим елементом життя дитини. Малеча розуміє причинно-наслідкові зв'язки та стає частиною цього світу.
Ритми - залог здоров'я та спокою дитини, їх впевненості в житті.
Саме ці навички є головними в розвитку дитини першого семиріччя. І саме ці навички отримує дитина у вальдорфському дитячому садочку "Ступені".

Вже 20 травня ви зможете дізнатися більше про наші садочок та школу під час Дня відкритих дверей.

Реєстрація на захід за посиланням:



Хто я? Чим я хочу займатися? Яку професію обрати?

Це головне питання для учнів старшої школи. Дуже часто вони не можуть відчути, що саме їм до душі. І обирають за іншими критеріями: престижність, конкурс в університеті, випадок…
Саме тому для старшокласників важливо спробувати себе в умовах реальної роботи. Наші 10-класники пройшли виробничу практику та змогли реально спробувати, як це - працювати в дорослому колективі. Один з учням спробував себе на СТО, а іншій працював з тваринам. Хлопці зробили цікаві відкриття. Наприклад, що робота - це не завжди те, що ми її собі уявляємо. І що вибір професії - відповідальна та складна справа.

Дякуємо за можливість проходження практики @q7.7audi та @domenotaodessa333
❤️❤️❤️



А у нас справжня весна!

Тому частина уроків перенеслася на вулицю. В такій красі навчатися набагато приємніше!



Таємнича Азія

Один континент - а які різні культури! Азія відрізняється від Європи рельєфом, кліматом і, звичайно, культурою. Протягом епохи географії учениці 8 класу відкривали для себе контрастну частину світу. А наприкінці вивчення розповіли про країні, які самі обрали. Такого захоплення під час підготовки проєктів в цьому класі давно не було. Про Ізраїль, Південну та Північну Корею і Японію діти розповідали натхненно і довго. І чесно зізналися, що із задоволенням шукали цікаві факти та дізнавалися значення незнайомих термінів. Ця тема, без сумніву, стала найцікавішою для них з усього курса географії.
Саме таке пізнання, через зацікавленність і самостійну роботу, дає задоволення від процесу навчання учням і натхнення для роботи вчителям.





Найздоровіше, що є розвитку дитини, - це спілкування з рослинами і тваринами та піклування про них. Це особливо помітно, коли діти висаджують квіти та дбають про прекрасне. Спостереження за розвитком рослин дає сили пережити і власні зміни, що відбувають рік від року. Цей зв’язок з живими силами природи зміцнює дитину, дає поштовх для розвитку та насолоду від справжньої праці.



Свято воскресіння

Свято воскресіння. Воскресіння Христа, відродження природних сил, відновлення душі. Свято надії на диво.
Христос воскрес!
Воістину воскрес!


Майстер-клас для дітей з розпису писанок

Які ж у нас талановиті діти і батьки! Напередодні Великодня мама нашої учениці Ольга Кройтер провела майстер-клас для дітей з розпису писанок. Ця старовинна традиційна справа зацікавила малих писанкарів настільки, що з першого разу вони створили справжні маленькі шедеври. У кожного вийшла своя неповторна писанка. А головне, що кожний малюнок на ній для дітей став наповнений змістом і історією. Це справжнє Великоднє диво.









Мистецтво і підлітки

У старшій школі починаються цикли лекцій з історії мистецтв. Це прекрасна можливість дізнатися, як розвивалася людська думка, як змінювався погляд людини на оточуючий світ, як трансформувалося завдання митця і мистецтва. Тоді ж починаються екскурсії до художніх музеїв. Адже жодна фотографія чи репродукція не передасть задуму автора так, як це зробить оригінал. Нам пощастило. В Одеському художньому музеї прекрасна добірка картин різних часів та стилів. Тому ходити сюди можна багато разів з великим задоволенням.
От і наші старшокласники доєдналися до споглядання прекрасного. Не поспішаючи, вони пройшли головними залами музею, обговорюючи особливості тієї чи іншої роботи. Надихнулися різними техніками та авторами. І, звичайно, наприкінці пробіглися зеленими лабіринтами на території музею.
Ця зустріч з мистецтвом необхідна. Адже душа так само потребує живлення, як і тіло.


Заняття підготовчої «Сходинки» в суботу, 8 квітня, о 10

Ради запросити вас на чергове заняття підготовчої «Сходинки». Поки діти бути вчитися, для батьків відбудеться лекція за темою: «Вікові особливості розвитку з 7 до 14 років. Темпераменти. Робота з темпераментами».
Початок в суботу, 8 квітня, о 10.
Запрошуємо всіх охочих, а на тільки батьків наших першачків.
Вартість одного заняття+лекції - 300 грн.
Чекаємо на вас!


Вальдорфська школа

Проморолик про школу https://www.youtube.com/watch?v=UR1VV-7CsYo

Шкільний календар